KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14088204
nr 1408 8204
Skulptur
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Längd: 27cm. Höjd: 28cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:47:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)